O nás

Naša spoločnosť vznikla v roku 1999. V začiatkoch sme sa zaoberali hlavne montážou nábytku pre iné spoločnosti zaoberajúce sa predajom sektorového nábytku alebo nábytku vyrábaného na mieru pre konečných zákazníkov. Postupne sme sa začali orientovaťna vlastnú výrobu.

 

V súčastnosti vyrábame vlastný nábytok, vstavané skrine a kuchynské linky na mieru spolu s profesionálnou montážou, obývacie zostavy, nábytok do detských izieb a ostatní nábytok podľa požiadaviek zákazníka. V rámci našich služieb sa venujeme aj výrobe a montáži drobných drevostavieb a záhradného nábytku z masívu s konečnou povrchovou úpravou Osmo color, Herbol, Böhme, Hesse & Lignal.

 

Uvedomujeme si, že aj cena je jedným z hlavných kritérií pri rozhodovaní, preto nedisponujeme kamennou predajňou a tým sa konečná cena pre zákazníka znižuje. Dávame prednosťpriamej konzultácii u zákazníka, ktorá je bezplatná. Technik presne zameria priestor, skonzultuje projekt so zákazníkom, prípadne navrhne optimálne riešenie. Má k dispozícii vzorky pre výber správneho materiálu, ktorý je možné zladiť s interiérom. Po návšteve, v spolupráci s architektom, vypracuje vizualizáciu a po odsúhlasení zákazníkom vypracuje reálnu cenovú ponuku bez ďaľších navýšení. Tým náš záujem o zákazníka nekončí. Je pre nás dôležité, aby náš výrobok spravne fungoval aj veľa dalších rokov.